MÖBLER / Bord / Blomsterbord 12983161
nr 1298 3161
Blomsterbord
1950-tal. Bredd: 83, djup: 26 cm, höjd: 65 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:41:01
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr